Компресійні гольфи. Призначення та види

Якщо ви регулярно займаєтеся бігом або ваша діяльність пов'язана з постійним довготривалим перебуванням на ногах, Ви напевно багато разів чули про компресійні гольфи. Це спеціальний одяг, який знижує навантаження на ноги і покращує кровообіг в судинах. Розглянемо докладніше, що таке компресійний одяг, а також яка є користь від компресійних гольфів.

Що таке компресійний одяг

Це спеціальний стягуючий одяг, який виготовляється із синтетичних волокон. Найчастіше це поліамід і еластан. Деякі компанії можуть додавати інші тканини або різні компоненти, що ліквідують неприємний запах.

За рахунок чого виникає здавлюючий ефект? Окрім того, що нитки самі по собі є еластичними, вони накладаються діагонально, утворюючи при цьому армуючу структуру.

Сучасні медичні вироби відмінно пропускають повітря, не затримують піт, швидко висихають і сприяють відмінному теплообміну. Ці якості припали до смаку багатьом спортсменам.

Для чого потрібні компресійні гольфи

Такий одяг надійно підтримує судини ззовні, а також допомагає правильно розподіляти тиск і навантаження. Їх застосування покращує кровообіг в ногах, роблячи його більш ефективним, нормалізує обмінні процеси, а також знижує ризик виникнення тромбів.

Цей одяг - гарний вибір для тих, у кого робота передбачає тривале сидіння або стояння на ногах, а також спортсменам, оскільки вона допомагає впоратися з підвищеними силовими навантаженнями. Не менш ефективним носіння стягуючих гольф буде і для вагітних, особливо на пізніх термінах.

Де компресійні гольфи купити?

Магазин медичних товарів Ortop представляє широкий вибір компресійної білизни. Ціна на компресійні гольфи повністю виправдовує їх високу якість. Краще їх купувати в спеціалізованому магазині ортопедичних товарів, де повністю виключені ризики придбання неякісного товару, а ціна вас приємно вразить. Звернувшись до нашого магазину, ви отримаєте повну гарантію якості та професійну консультацію.

Класифікація і типи компресії

Компресійні гетри та гольфи діляться на кілька видів:

  • профілактичні - мінімальна підтримка з метою зменшити навантаження на ноги;

  • I класу стиснення - при виникненні болів і появі набряків, судинних “зірочок”;

  • II класу стиснення - при прогресуючому розвитку варикозного захворювання.

Більш високий клас застосовується досить рідко, в особливо важких випадках. Перш ніж купити компресійні гольфи в Києві, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Як їх носити?

Для максимального ефекту важливо правильно надіти медичний виріб. Зніміть з пальців все прикраси, одягніть медичні рукавички, натягніть виріб на ступню і рівномірно розподіліть по нозі. Намагайтеся уникати різких рухів.

11.04.2019

Похожие записи

To Top