Встановлення брекетів у «Стоматології Тетяни Конової» — діагностика, оптимальний підбір та догляд

Кожна людина мріє про красиву і білосніжну усмішку. Вона дозволяє притягнути до себе людей, допомагає при співбесіді на роботу, просто дарить іншим більш кращий настрій. Звичайно, що надзвичайно важливою є не тільки білизна зубів, але й рівність зубного ряду.

На жаль, з часом у будь-якої людини виникають певні дефекти. Але, завдяки можливостям сучасної медицини, вдається вирішити практично всі проблеми. Професійні медики рекомендують вирівнювати зуби в дитячому і підлітковому віці.

Досить часто сьогодні встановлюють брекети спеціалісти «Стоматологія Тетяни Конової». Існує дві головні методики. Перша – брекети кріпляться з зовнішньої сторони, друга – фіксуються з внутрішньої, детальніше: https://stomatologiya-konova.com/uk/services/breketi-3/.

Більш ефективнішими називають метод, який передбачає встановлення зовні. Але, цей варіант не зовсім підійде тим потенційним пацієнтам, для яких максимально важливим є естетична складова.

Ще одна перевага брекетів, які фіксуються ззовні – привикати доведеться набагато швидше. На експлуатаційні особливості конструкції впливає те, з якого конкретно якісного матеріалу виготовляють її:

  • сапфірові;
  • керамічні;
  • металеві.

Прозорість і максимальна міцність – переваги на користь сапфірових, але і вартість конструкції досить висока. Металеві вирізняються довгим періодом експлуатації. Вони обходяться набагато дешевше. Керамічні володіють гіпоалергенними властивостями.

Весь необхідний спектр послуг від професійних досвідчених лікарів — допомога в підборі конструкції, безпечне встановлення, рекомендації по експлуатації

В першу чергу потрібно усвідомлювати, що завжди здійснюється індивідуальний підхід. У кожного свої особливості побудови щелепи, які обов'язково потрібно враховувати. А ще важливіше враховувати особисті побажання кожного пацієнта.

Встановлення виконується з використанням спеціальних інструментів. Не варто переживати, що пацієнт відчуватиме навіть мінімальний біль. Фіксуються брекети «стоматологія Тетяни Конової» на довготривалий період.

Після виконання всіх необхідних робіт медик розкаже, яких саме умов експлуатації потрібно дотримуватись. Завдяки брекетам вдасться зробити ідеальний зубний ряд. Тепер усмішка виглядатиме привабливою і просто сяючою.

Найголовніше, що в одній конкретній клініці надають всі необхідні послуги, а тому не доведеться з якихось інших причин шукати альтернативний варіант.

17.11.2023

Похожие записи

To Top